Blog
Przepisy

Ministerstwo Infrastruktury przygotowało nowelizację dotyczącą przepisów ubiegania się o prawo jazdy. Egzaminy będą odbywały się o określonej godzinie, a egzaminatorzy będą oceniać mniej osób.

czytaj więcej
Prawo Jazdy

Sprawa nie jest skomplikowana, ale wymaga wizyt w kilku miejscach.

czytaj więcej
Prawo Jazdy

Oczywiście najprościej, to nauczyć się porządnie teorii, poznać zasady obowiązujące na drodze, dużo jeździć i nie powinno być z tym problemu. Ale....?

czytaj więcej
Bezpieczeństwo

Jazda defensywna to prawdziwa szkoła jazdy, a w krajach skandynawskich to podstawa bezpiecznego i pewnego prowadzenia samochodu.

czytaj więcej
Bezpieczeństwo

Doskonalenie techniki jazdy jest stosunkowo nową dziedziną realizowaną w Polsce. Pierwsze szkoły doskonalenia techniki jazdy powstały kilkanaście lat temu, obecnie w naszym kraju działa już kilkadziesiąt takich placówek. Czy rzeczywiście są one potrzebne? Z pewnością tak, ponieważ zainteresowanie takimi szkoleniami nieustannie wzrasta.

czytaj więcej
Bezpieczeństwo

Trzysta metrów przed sobą macie skrzyżowanie, na którym właśnie zaświeciło się czerwone światło na sygnalizatorach. Do ostatniej chwili jedziecie te 50 km/godz. po czym 30 metrów przed światłami zaczynacie intensywnie hamować. Błąd, bo do ostatniej chwili wasze auto spala paliwo. Po co?

czytaj więcej
Zainteresowany kursem? Zostaw nam swoje dane, skontaktujemy się z Tobą!
PARTNERZY