Jazdy doszkalające

First Drive to:

  • nowatorski ośrodek kształcenia kierowców w Łodzi
  • doskonała lokalizacja w klimatycznej, świeżo wyremontowanej kamienicy przy ulicy Piotrkowskiej 114 (obok pasażu Schillera)
  • instruktorzy z olbrzymim doświadczeniem w prowadzeniu szkoleń dla kierowców oraz kandydatów na kierowców
  • instruktorzy z dodatkowymi kwalifikacjami oraz uprawnieniami - nie tylko Instruktorów Nauki Jazdy, ale także także Instruktorów Techniki Jazdy oraz Doskonalenia Jazdy.
  • kilka tysięcy przeszkolonych i przygotowanych do bezpiecznej jazdy kandydatów na kierowców, kierowców oraz Instruktorów Nauki Jazdy.
  • anielska cierpliwość i spokój za kierownicą

Kochamy naszą pracę, mamy bardzo duże doświadczenie i z ogromną chęcią przekażemy naszą wiedzę wszystkim, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z samochodem i chcą się nauczyć prawidłowo i bezpiecznie prowadzić samochód, bądź są już kierowcami i chcieliby wyeliminować złe nawyki, poczuć się pewniej za kierownicą i przede wszystkim nie bać jazdy samochodem.

Jazdy doszkalające dla osób posiadających prawo jazdy

Jeśli masz już prawo jazdy, ale nie czujesz się zbyt pewnie za kierownicą swojego auta lub po prostu nie miałeś do tej pory potrzeby, aby jeździć samochodem, zapraszamy na jazdy doszkalające. Nasi instruktorzy pomogą Ci nabrać pewności siebie za kierownicą, nauczą Cię bezpiecznie prowadzić samochód i przewidywać zagrożenia w ruchu drogowym oraz sprawią, że jazda samochodem stanie się przyjemnością. Szkolenie takie możemy poprowadzić na samochodzie naszego ośrodka lub na prywatnym aucie. W drugiej opcji dodatkowo opowiemy o systemach - nie tylko bezpieczeństwa - jakie auto posiada oraz jak z nich skorzystać w różnych sytuacjach.

Masz dodatkowe pytania? Zadzwoń/odwiedź nas/wyślij zapytanie.

ul. Piotrkowska 114
tel. 792 111 112
biuro@firstdrive.pl

Jazdy doszkalające przed egzaminem na prawo jazdy

Jeśli ukończyłeś już kurs na prawo jazdy, jednak w dalszym ciągu nie czujesz się pewnie prowadząc samochód, masz pytania, potrzebujesz dodatkowych jazd pod okiem specjalisty, który podpowie Ci na co zwrócić uwagę oraz jak jeździć, aby nie stwarzać zagrożenia w ruchu drogowym oraz czuć się pewnie - skorzystaj z naszej oferty jazd doszkalających.

Jazdy doszkalające to także doskonałe rozwiązanie przed egzaminem - dzięki temu pójdziesz na egzamin spokojny i pewny, że jesteś dobrym kierowcą i wyeliminujesz niepotrzebny stres. Mamy ogromne doświadczenie w przekonywaniu do jazdy samochodem osób, które do tej pory po prostu bały się jeździć same i nie wierzyły w swoje możliwości. Podstawa to dobre nawyki, spokojna, pewna jazda, oczywiście znajomość przepisów ruchu drogowego oraz czytanie sytuacji na drodze. Dzięki naszym instruktorom przekonasz się, że i Ty możesz być BEZPIECZNYM kierowcą!

Czy warto brać jazdy doszkalające?

Jak najbardziej tak! Każdy trening jest dobry, pod warunkiem, że jest realizowany pod okiem specjalisty, który jest w stanie wyłapać każdy błąd i go skorygować. Misją First Drive jest nauka i doskonalenie jazdy samochodem. Jest to dla nas najważniejszy punkt. Nie skupiamy naszej uwagi wyłącznie na egzaminie, choć oczywiście także pod jego kątem przygotujemy Was jak najlepiej.

Ile kosztują jazdy doszkalające? 

Najważniejszym jest, czy posiadasz już prawo jazdy czy jeszcze nie. Szczegółowe ceny znajdują się w zakładce cennik. Dla osób posiadających już prawo jazdy, cenę ustalamy indywidualnie - wszystko zależy od tego jakie są potrzeby.

Jak się zapisać na jazdy doszkalające?

Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z naszym biurem i umów na dogodny termin. Telefonicznie - 792111112, bądź mailowo - biuro@firstdrive.pl
Pamiętaj o formalnościach - potrzebny jest numer PKK, który powinien być dostarczony do nas przed pierwszymi zajęciami (dla osób, które nie posiadają prawa jazdy).

 

';
Jazdy doszkalające
Zainteresowany kursem? Zostaw nam swoje dane, skontaktujemy się z Tobą!
PARTNERZY