Aktualności
2023-04-24
Nowe pakiety ofertowe w First Drive

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, wprowadziliśmy nowe pakiety ofertowe na kursy prawa jazdy.

czytaj więcej
2020-03-16
Zapraszamy na kursy online!

W związku z zagrożeniem epidemiologicznym wprowadziliśmy do naszej oferty kursy online. Zapraszamy do kontaktu po więcej szczegółów.

czytaj więcej
2019-11-04
Czym się wyróżniamy? Nasze doświadczenie. Nasza misja.

Z pewnością chcielibyście zdać egzamin na prawo jazdy. Świetnie!  My chcemy Wam w tym bardzo pomóc i dlatego otworzyliśmy pierwszy w Łodzi Ośrodek Szkolenia Kierowców, który w swoich kursach stosuje elementy pochodzące także ze szkoleń z doskonalenia techniki jazdy samochodem.

czytaj więcej
2019-09-01
Zatrudnimy instruktora kategorii B

Poszukujemy doświadczonych instruktorów oraz wykładowcy na kategorię B prawa jazdy.

czytaj więcej
2019-07-01
LETNIA PROMOCJA - nie przegap takiej okazji!

Kurs na prawo jazdy kat. B tylko 1299 zł! Dodatkowe 10 % zniżki dla uczniów i studentów!! Tylko u nas w cenie kursu otrzymasz dodatkowo szkolenie z unikania zagrożeń w ruchu drogowym oraz ekojazdy. Zapisz się już dziś! Promocja obowiązuje do 15 lipca.

czytaj więcej
2019-06-01
Nie kupuj kota w worku! Zgłoś się na darmowe zajęcia teoretyczne.

Wahasz się którą szkołę wybrać? Zastanawiasz się gdzie zostaniesz najlepiej przygotowany do egzaminu na prawo jazdy? Chciałbyś wiedzieć jak wygląda Twoja przyszła szkoła oraz mieć pewność co do jakości przekazywanej wiedzy? Przyjdź i przekonaj się, że warto zaufać specjalistom z First Drive!

czytaj więcej
2019-05-20
MATURZYSTO! Wykorzystaj dobrą passę i zdaj egzamin na prawo jazdy! Tylko u nas - 20 % od ceny regularnej!

Kurs prawa jazdy w promocyjnej cenie do 31 maja - oferta tylko dla Maturzystów! Całkowita cena kursu - 1199 zł (cena regularna 1499 zł). Tylko u nas w cenie kursu dodatkowo szkolenie z unikania zagrożeń w ruchu drogowym oraz ekojazdy. Zapisz się już dziś! Taka okazja się nie powtórzy!!

czytaj więcej
2019-04-15
Wiosenna promocja w First Drive!

Kurs prawa jazdy w promocyjnej cenie do 17 maja! Całkowita cena kursu - 1299 zł. Tylko u nas w cenie kursu dodatkowo szkolenie z unikania zagrożeń w ruchu drogowym oraz ekojazdy. Dodatkowe 10 % zniżki dla uczniów i studentów!! Zapisz się już dziś!

 

czytaj więcej
2019-04-01
Zapraszamy na kurs na prawo jazdy - First Drive już otwarta!

Zakończyliśmy prace w naszej siedzibie i od dziś jesteśmy gotowi na przyjmowanie wszystkich chętnych do odbycia kursu w naszej auto szkole. Zapraszamy na  Piotrkowską 114 (obok pasażu Schillera) od poniedziałku do piątku w godzinach od 13:00 do 17:00. Jeśli macie jakieś pytania, chcecie się dowiedzieć więcej, porozmawiać z przyszłym instruktorem, obejrzeć naszą siedzibę oraz napić się dobrej kawy - czekamy:) A poniżej mała galeria - tutaj będziemy się uczyć. Serdecznie zapraszamy!

czytaj więcej
2019-01-01
Hyundai i20 - samochód, który obowiązuje na egzaminie w WORD Łódź

Hyundai umacnia swoją ofertę w segmencie B i wprowadza na rynek nowy model i20. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom europejskich Klientów, w modelu i20 w wersji 5-drzwiowej oraz Active unowocześniono szereg elementów stylistycznych oraz wyposażenia.

czytaj więcej
Zainteresowany kursem? Zostaw nam swoje dane, skontaktujemy się z Tobą!
PARTNERZY