Nie kupuj kota w worku! Zgłoś się na darmowe zajęcia teoretyczne.

2019-06-01

Wahasz się którą szkołę wybrać? Zastanawiasz się gdzie zostaniesz najlepiej przygotowany do egzaminu na prawo jazdy? Chciałbyś wiedzieć jak wygląda Twoja przyszła szkoła oraz mieć pewność co do jakości przekazywanej wiedzy? Przyjdź i przekonaj się, że warto zaufać specjalistom z First Drive!

Mamy dla Ciebie specjalną ofertę - przyjdź do końca czerwca do naszej szkoły i zgłoś się na jednorazowe darmowe zajęcia teoretyczne, w których będziesz uczestniczył wraz z pozostałymi kursantami. Dzięki temu poznasz nas bliżej i przekonasz się, czy First Drive to miejsce dla Ciebie. A my jesteśmy przekonani, że kiedy już przekroczysz nasze progi, zostaniesz z nami:) Ilość miejsc na każdym kursie jest ograniczona, w związku z czym prosimy o zgłaszanie chęci uczestniczenia w zajęciach wcześniej, osobiście bądź telefonicznie. Terminy kursów znajdziecie w zakładce Kursy.

Najbliższe zajęcia już 11 czerwca! Zajęcia odbywają się w każdy wtorek, środę oraz czwartek o godzinie 17. Wybierz dogodny termin i zgłoś się! Zapraszamy:)

Zainteresowany kursem? Zostaw nam swoje dane, skontaktujemy się z Tobą!
PARTNERZY