kursy > prawo Jazdy kat. B - on-line

Zapisz się na kurs e-larningowy na kategorię B i ucz się bez wychodzenia z domu!

Kurs internetowy to doskonałe rozwiązanie na czas epidemii i odpowiedź na obecną sytuację, która zmusza nas do przebywania w domu. Zajęcia teoretyczne odbywające się online są zgodne z aktualnym programem nauczania, a przekazywana w ten sposób wiedza nie różni się niczym od tej, którą nabywa się podczas uczestnictwa w kursie stacjonarnym. Dzięki temu nie musisz przyjeżdżać na wykłady - wystarczy, że masz w domu komputer z dostępem do Internetu.

Na ukończenie części teoretycznej kursu będziesz mieć 3 miesiące - oczywiście, jeśli się zmobilizujesz, możesz ukończyć ją nawet w tydzień.

Pełny kurs składa się z kilku części:

1. Na początek odbywasz zajęcia teoretyczne online - oferujemy wsparcie naszego wykładowcy, który na bieżąco będzie monitorować Twoje postępy.

2. W dogodnym terminie odbędziesz szkolenie z pierwszej pomocy w naszej siedzibie przy ul. Piotrkowskiej 114.

3. Po ukończeniu części teoretycznej czeka Cię wewnętrzny egzamin teoretyczny (online).

4. Następnie zdajesz egzamin teoretyczny w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego i rozpoczynasz zajęcia praktyczne w naszej szkole (30 godzin zegarowych jazd).

5. Ostatni etap to zapisanie się na egzamin praktyczny na prawo jazdy w WORD oraz ukończenie egzaminu z wynikiem pozytywnym - o co się wspólnie postaramy:)

 

Co musisz zrobić, aby zapisać się na kurs kategorii B online?

 • Zgłoś się do naszej szkoły – telefonicznie/mailowo/wypełnij formularz
 • Wpłać zaliczkę na kurs - uzyskasz dostęp do platformy z wykładami, testami i egzaminami online
 • Samodzielnie opanuj wiedzę potrzebną do zdania egzaminu teoretycznego a nasi wykładowcy na bieżąco będą monitorować Twoje postępy.

W międzyczasie:

 • Zrób badania lekarskie. W naszym OSK uzyskasz kontakt do odpowiedniego specjalisty.
 • Z badaniem lekarskim, wnioskiem o wydanie prawa jazdy oraz zdjęciem (szczegóły na stronach wydziałów komunikacji) udaj się do Urzędu Miasta/Starostwa lub zgłoś się przez Internet w celu utworzenia numeru PKK (jak uzyskać PKK online dowiesz się tutaj).

 

Zapraszamy!

W cenie kursu otrzymujesz:

 • aktualne materiały szkoleniowe
 • egzaminy wewnętrzne - teoretyczny i praktyczny
 • darmowy kurs z Jazdy Defensywnej oraz z Ryzyka prowadzenia samochodu pod okiem Instruktora Techniki Jazdy
 • możliwość korzystania ze stanowisk komputerowych w naszym ośrodku bez limitu

W trakcie trwania kursu musisz:

zapisz się

Jak wygląda część teoretyczna:

 • część teoretyczna w kursie on-line jest realizowana przez kursanta w domu za pomocą platformy e-learningowej
 • egzamin wewnętrzny (testy) w cenie kursu, po zrealizowanej części teoretycznej
 • udostępniamy pytania egzaminacyjne takie jak na egzaminie państwowym
Kurs teoretyczny
według potrzeb
Hyundai i20
wersja egzaminacyjna
Elastyczne godziny
zajęć praktycznych

Jak wygląda część praktyczna:

 • samochody szkoleniowe – Volkswagen UP! - wyposażone w klimatyzację – autem, którym się szkolisz - zdajesz egzamin!
 • całkowicie bezstresowe jazdy oraz pierwsze godziny jazd na drogach o bardzo małym natężeniu ruchu
 • godziny jazd ustalane są indywidualnie z instruktorem, elastycznie do czasu i potrzeb
 • jazdy są realizowane z jednym dedykowanym instruktorem
 • zajęcia praktyczne realizowane są od poniedziałku do niedzieli, w godzinach 7 - 22
 • realizujemy również dodatkowe jazdy przygotowujące do egzaminu państwowego

Ile kosztuje kurs na prawo jazdy kategorii B

Aktualne ceny kursów są w zakładce Cennik. Cena zawiera wszystkie ustawowe elementy szkolenia takie jak: teoria, praktyka, egzaminy wewnętrzne oraz materiały szkoleniowe. Podana cena nie zawiera badania lekarskiego, które należy wykonać przed zapisaniem się na kurs. Zachęcamy do skorzystania z naszego programu rabatowego, dzięki któremu można zyskać kilka dodatkowych godzin jazdy. Wszystkie promocje opisane są tutaj

Ile trwa kurs na kategorię B

Ustawowo potrzeba 30 godzin lekcyjnych zajęć teoretycznych oraz 30 godzin zegarowych zajęć praktycznych. W First Drive zajęcia teoretyczne trwają przez dwa tygodnie we wtorki, środy i czwartki. Po zakończeniu części teoretycznej można rozpocząć część praktyczną. Teoretycznie umawiając się na jazdy codziennie, możemy skończyć szkolenie praktyczne nawet po 15 dniach, czyli przez miesiąc można zakończyć cały kurs.

Czy dostanę materiały szkoleniowe?

Tak, po zapisaniu na kurs i podpisaniu z nami umowy o przeprowadzenie szkolenia, każdy nasz kursant otrzymuje podręcznik do nauki i - do wyboru - aktualne testy w wersji na DVD lub poprzez dostęp online. W procesie kształcenia wykorzystujemy innowacyjne narzędzia dydaktyczne wchodzące w skład Systemu Profesjonalnego Szkolenia i zapewniamy tym samym najwyższą jakość świadczonych usług szkoleniowych i gwarantujemy: pełną zgodność szkolenia z aktualnymi przepisami prawa, najwyższy poziom merytoryczny przekazywanej wiedzy, efektywność procesu dydaktycznego oraz optymalne przygotowanie do egzaminu państwowego. Wszelkie materiały nasi kursanci otrzymują bezpłatnie. Jeżeli uznasz, że szkolenie podstawowe jest dla Ciebie niewystarczające, możesz uczęszczać do nas na zajęcia teoretyczne bezpłatnie, bez limitu.

Co jest potrzebne, aby zapisać się na kurs kategorii B

Aby zapisać się na kurs potrzebne jest: ukończone 18 lat (można zapisać się trzy miesiące wcześniej, ale wymagana jest zgoda rodziców, bądź prawnych opiekunów), badanie lekarskie, w którym stwierdzono brak przeciwwskazań do prowadzenia pojazdów oraz Profil Kandydata na Kierowcę - PKK - w Łodzi można go wyrobić w Wydziale Praw Jazdy i Rejestracji Pojazdów w Departamencie Obsługi i Administracji Urzędu Miasta Łodzi ul. Smugowa 26a i 30/32- I piętro. 

Z tymi dokumentami można zapisać się na kurs na prawo jazdy

Czy mogę uczyć się teorii w domu?

Tak, ale jazdy mogą się zacząć dopiero w momencie, gdy zdasz egzamin teoretyczny w WORDzie - czyli egzamin państwowy. Po więcej informacji zapraszamy do naszego biura. Oczywiście odradzamy takie rozwiązanie. Dużo lepiej jest uczęszczać na zajęcia, gdzie od razu można zadać pytania oraz przedyskutować istotne tematy i zagadnienia. Prowadzone przez nas zajęcia angażują kursantów do wspólnego rozwiązywania problemów. Taki system kształcenia bardzo pozytywnie wpływa na zdobywanie nowej wiedzy.

Czym jest dodatkowe szkolenie z doskonalenia techniki jazdy pt. "Ryzyko prowadzenia samochodu"

Jest to opracowany przez First Drive system szkolenia, który ma na celu uświadomienie, jakie zagrożenia niesie za sobą nieodpowiedzialne prowadzenie samochodu. Podczas szkolenia skupiamy uwagę na defensywnym stylu prowadzenia samochodu, czyli takim, który minimalizuje potencjalne zagrożenie. Szkolenie składa się z części teoretycznej, na której omawiane są najczęstsze przyczyny wypadków, różne zachowania innych uczestników ruchu itp. oraz z części praktycznej, na której pokazujemy jak jeździć i na co zwracać uwagę, aby nie doprowadzać do niebezpiecznych sytuacji.

Zainteresowany kursem? Zostaw nam swoje dane, skontaktujemy się z Tobą!
PARTNERZY