O SZKOLE
Profesjonalizm
Doświadczenie
Zaangażowanie
Pasja

First Drive to innowacyjny Ośrodek Szkolenia Kierowców, którego celem jest nauka bezpiecznej jazdy samochodem. W szkole nauki jazdy First Drive pracują Instruktorzy Techniki Jazdy, czyli osoby z o wiele większymi kwalifikacjami i doświadczeniem, niż Instruktorzy Nauki Jazdy. Ogromna wiedza zdobywana była przez kilkanaście lat w różnych Ośrodkach Doskonalenia Techniki Jazdy w Polsce i w Europie Północnej. Dzięki temu bardzo duży nacisk stawiamy na prawidłowości, jakie w samochodzie powinny funkcjonować od początku, czyli od pierwszej nauki jazdy. Nasz autorski system szkoleniowy daje naszym kursantom paczkę wiedzy i umiejętności do późniejszego bezpiecznego poruszania się samochodem.  

Każdy nasz kurs na prawo jazdy jest dodatkowo wzbogacony o: 


Zdobyta wiedza dodatkowa ma ogromny wpływ na późniejsze, bezpieczne prowadzenie auta. Stosując elementy systemu szwedzkiego nauczymy Cię także, jakie ryzyko niesie ze sobą prowadzenie samochodu i czym może się zakończyć nagły poślizg.

  • Gwarantujemy najwyższy poziom szkolenia w miłej atmosferze
  • Posiadamy doskonale wyposażoną salę wykładową
  • Posiadamy stanowiska komputerowe z bazą pytań takich samych jak w WORD

Oferujemy:

  • Kompleksowe przygotowanie do egzaminu państwowego na prawo jazdy
  • Dedykowanego Instruktora dla każdego kursanta
  • Możliwość skorzystania z rat 0 % - rozpoczęcie kursu po wpłacie zaliczki w wysokości 500 zł

 

Nowoczesny sprzęt i sala wykładowa

Zajęcia teoretyczne prowadzone są w samym centrum miasta przy ulicy Piotrkowskiej 114, tuż obok pasażu Schillera. Nasze biuro wraz z salą wykładową znajduje się w zabytkowej kamienicy. Całość została odremontowana - oddajemy do dyspozycji zupełnie nowe pomieszczenia. Latem jest w nich chłodno i przyjemnie, a zimą ciepło i przytulnie. W naszym kąciku kawowym czeka świeżo zaparzona kawa. 

Posiadamy pełne wyposażenie multimedialne oraz najlepsze programy oraz pomoce dydaktyczne i naukowe, co gwarantuje pełne i optymalne przygotowanie do życia motoryzacyjnego - nie tylko do zdania egzaminu na prawo jazdy.

 

Serdecznie zapraszam na nasze kursy

Karol Juchniewicz


Karol Juchniewicz
właściciel First Drive

 

Swoją przygodę jako Instruktor Techniki Jazdy rozpoczął w 2005 roku. Uczestniczył w takich projektach jak np. Fleet Safety organizowany przez PZU – szkolenia dla największych flot samochodowych czy Mercedes-Benz Safety Experience. Uczestniczył również jako instruktor w szkoleniach dla Policji, służb specjalnych czy Wojska. Prowadzi warsztaty dla instruktorów nauki jazdy, oraz kursy przygotowawcze dla kandydatów na instruktorów techniki jazdy. Licencjonowany Instruktor Doskonalenia Techniki Jazdy w strukturach Polskiego Stowarzyszenia Motorowego, a od 2008 otrzymał państwowe uprawnienia jako Instruktor Doskonalenia Techniki Jazdy. Prawdziwy pasjonat motoryzacji. Dziennikarz motoryzacyjny. Kierowca wyścigowy i rajdowy. Instruktor w takich ośrodkach jak: Driving Academy Robert Hundla, ODTJ Rajder, Toruńska Akademia Jazdy, Tor Jastrząb, Tor Łódź, Tor Modlin czy Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy w Bednarach. Jego hobby to modelarstwo, dobry film i gotowanie.

Zainteresowany kursem? Zostaw nam swoje dane, skontaktujemy się z Tobą!
PARTNERZY