Nowe pakiety ofertowe w First Drive

2023-04-24

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, wprowadziliśmy nowe pakiety ofertowe na kursy prawa jazdy.

Nasze doświadczenie pokazało, że większość osób realizuje dodatkowe godziny jazd poza podstawowym kursem. Wynika to z długiego czasu oczekiwania pomiędzy zakończonym szkoleniem w szkole jazdy, a wyznaczoną datą egzaminu Państwowego w WORD (3-5 tygodni). Niestety nie ma możliwości zapisania się na egzamin wcześniej niż po zakończeniu ustawowych 30 godzin jazd.

Stworzyliśmy dla Państwa 3 pakiety:

W pakiecie podstawowym realizujemy ustawowe założenia, tj. 30 godzin zegarowych zajęć praktycznych + dodatkowo jedną godzinę jazdy przeznaczoną na egzamin wewnętrzny + jedną godzinę jazdy bezpośrednio przed egzaminem państwowym. W cenie pakietu jest podstawienie samochodu na egzamin praktyczny (kursant sam zawozi się na egzamin).

Pakiet rozszerzony to wszystko co oferujemy w pakiecie podstawowym plus dodatkowe 6 godzin jazd po zakończonym kursie podstawowym, lecz przed egzaminem państwowym. Jest to bardzo dobre rozwiązanie, ponieważ czas oczekiwania od zakończonego kursu do egzaminu państwowego wynosi od 2-5 tygodni. 6 dodatkowych godzin jazd jest wykorzystywane tuż przed egzaminem. Dodatkowo w cenę pakietu wchodzi jeden wjazd na plac manewrowy WORD w Łodzi.

Pakiet rozszerzony PLUS to według nas optymalne rozwiązanie. Pakiet ten zawiera dodatkowe 10h, plus dodatkowo wszystko, co oferuje pakiet podstawowy. W tej opcji jest wliczony dwukrotny wjazd na plac manewrowy WORD (każdy po pół godziny).

W każdym pakiecie jest możliwość wybrania rodzaju części teoretycznej kursu:

  • Teoria stacjonarna - zajęcia odbywają się stacjonarnie w naszej placówce przy ulicy Piotrkowskiej 114. Realizujemy ustawowy program nauczania tj. 30 godzin lekcyjnych, w tym 4 godziny lekcyjne z ratownikiem medycznym. Zaletą zajęć stacjonarnych jest interakcja z wykładowcą, a wszelkie wątpliwości są wyjaśniane na bieżąco.
  • Teoria online - forma elearningowa - zajęcia są realizowane indywidualnie za pośrednictwem platformy do nauki. Zaletą tego rozwiązania jest uruchomienie platformy w czasie, który Państwu pasuje, idealne rozwiązanie dla osób, którym praca nie pozwala na uczęszczanie na zajęcia stacjonarne. W przypadku teorii online oferujemy wsparcie wykładowcy w przypadku tematów które sprawiają trudność. Po teorii online nie ma egzaminu wewnętrznego, jest natomiast w pierwszej kolejności egzamin teoretyczny państwowy, który odbywa się w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego.
  • Teoria online - wykłady LIVE. Jest to opcja, która częściowo łączy dwie poprzednie, ponieważ zajęcia odbywają się w domu przed komputerem, ale są realizowane na żywo z wykładowcą zgodnie z harmonogramem dostępnym na stronie prawko.pl 

Więcej informacji na temat dostępnych pakietów w cenniku. Zapraszamy do zarezerwowania miejsca na najbliższym kursie poprzez stronę www, wybierając rodzaj teorii oraz jeden z pakietów bądź telefonicznie 792 111 112.

Zainteresowany kursem? Zostaw nam swoje dane, skontaktujemy się z Tobą!
PARTNERZY