Czym się wyróżniamy? Nasze doświadczenie. Nasza misja.

2019-11-04

Z pewnością chcielibyście zdać egzamin na prawo jazdy. Świetnie!  My chcemy Wam w tym bardzo pomóc i dlatego otworzyliśmy pierwszy w Łodzi Ośrodek Szkolenia Kierowców, który w swoich kursach stosuje elementy pochodzące także ze szkoleń z doskonalenia techniki jazdy samochodem.

Nasza szkoła jest odpowiedzią, na brak takich ośrodków nie tylko w Łodzi, ale także w Polsce.

Nasze doświadczenia doskonaliliśmy przez ponad 14 lat pracy w Ośrodkach Doskonalenia Techniki Jazdy w Polsce oraz w krajach skandynawskich. Wiemy, jak ważne jest podejście do każdej osoby oraz zwrócenie uwagi na prawidłowości, jakie powinny być zachowane w samochodzie.

Dla naszych instruktorów najlepszym kandydatem do nauki jest osoba, która nie ma żadnych złych nawyków czy negatywnych przyzwyczajeń, a więc nasz KURSANT.

Od samego początku ta osoba dostanie podstawową wiedzę na temat tego, jak prawidłowo siedzieć za kierownicą, jak poprawnie zapiąć pasy bezpieczeństwa, czy jak ważnym elementem jest prawidłowe trzymanie i kręcenie kierownicą.

Stylem skandynawskim pokażemy również, jakie niebezpieczeństwa niesie za sobą prowadzenie samochodu, tak aby nasi kursanci wiedzieli, jak się zachowywać, szczególnie w krytycznych sytuacjach.

Nasze zajęcia wzbogacone są także o takie elementy, jakie przynosi dzisiejsza technologia, która jest stosowana we współczesnych samochodach. Kursanci poznają systemy bezpieczeństwa czynnego i biernego oraz jak z nich umiejętnie korzystać.

Podczas szkolenia nasi instruktorzy przekażą Wam bezcenne porady dotyczące bezpiecznego prowadzenia samochodu, porady wynikające z wieloletnich doświadczeń czołowych koncernów samochodowych. 

Nie wierzcie tym, którzy ciągle powtarzają, że najlepszą metoda „wyjścia” z poślizgu jest… dodanie gazu! Jeśli ich posłuchacie, to w drzewo uderzycie z większą prędkością.

Dlatego chcemy w dużej mierze „odczarować” inne kursy wzbogacając Was w to, o czym inni  ciągle milczą.

Oczywiście, aby zdać egzamin, musicie znać podstawowe zasady ruchu drogowego i opanować jazdę w ruchu miejskim i pozamiejskim.

 

DLATEGO

- Chcemy, abyście wsiadając za kierownicę swojego pierwszego samochodu, czuli radość podróżowania, ale byście też zdawali sobie sprawę, jak wiele zależy wyłącznie od Was. Nawet wtedy, gdy zasiądziecie w samochodzie najbardziej naszpikowanym pokładową elektroniką. Źle zapięty pas, nieprawidłowo trzymana kierownica, czy  niepoprawnie ustawiony fotel nie uchronią Was przed tragicznymi skutkami wypadku.

- Chcemy, aby na przykładach z życia wziętych, abyście przekonali się, jak ważne podczas jazdy jest myślenie i przewidywanie.

- Chcemy też zapoznać Was z podstawami ekologicznej jazdy, co przekłada się  na realne oszczędności zużycia paliwa.

- Chcemy się przyczynić do poprawy bezpieczeństwa na drogach.

Zainteresowany kursem? Zostaw nam swoje dane, skontaktujemy się z Tobą!
PARTNERZY