NAJBLIŻSZY KURS KAT. B RUSZA 12 MAJA

2020-03-25

Zgłoś się dzisiaj i zarezerwuj miejsce, zaliczkę wpłacisz dopiero w momencie potwierdzenia terminu rozpoczęcia zajęć (uzależnionego od sytuacji epidemiologicznej w kraju).

MOŻLIWOŚĆ REZERWACJI MIEJSC NA NAJBLIŻSZY KURS KAT. B

W związku z wprowadzonym stanem epidemii, do końca kwietnia zajęcia w naszej szkole będą zawieszone. W związku z tym mamy dla wszystkich zainteresowanych dwie propozycje:

Jeśli preferujecie Państwo normalny tryb zajęć, umożliwiamy wszystkim chętnym zgłoszenie swojego udziału już dziś – prosimy wypełnić formularz, a my skontaktujemy się ze wszystkimi chętnymi tydzień przed planowanym rozpoczęciem kursu, aby potwierdzić chęć uczestnictwa oraz dopełnić formalności. Jeśli w związku z zagrożeniem epidemiologicznym ustalony termin nie będzie możliwy, zostaniecie Państwo poinformowani o najszybszym możliwym terminie.  

 

WAŻNE!  Jak wyrobić PKK (profil kandydata na kierowcę) przez Internet?

1. Wchodzimy na stronę https://www.esp.pwpw.pl/ i rejestrujemy nowego użytkownika

2. Po aktywacji konta wchodzimy w "Złóż nowy wniosek"

3. W kolejnych etapach przyjazny kreator przeprowadzi nas przez wszystkie punkty. Wybieramy województwo, urząd/starostwo dla naszego miejsca zameldowania oraz wniosek "Wydanie prawa jazdy"

4. W zależności od sprawy system będzie wymagał od nas załączników, które warto wcześniej przygotować (w przypadku kursu na kategorię B są to: orzeczenie lekarskie oraz zdjęcie do prawa jazdy)

5. Gdy wniosek jest już kompletny, wysyłamy go podpisując podpisem kwalifikowanym (płatny) lub profilem zaufanym (bezpłatny - https://epuap.gov.pl)

 

W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy.

Zainteresowany kursem? Zostaw nam swoje dane, skontaktujemy się z Tobą!
PARTNERZY